Menu

11 marca 2013

Heera Rose Water (woda różana)


O producencie

Hera to indyjski producent przede wszystkim przypraw, dodatków do gotowania i pieczenia, jak również produktów kosmetycznych jak neem, woda różana, henna.


Opis producenta

Woda różana wraz ze swoim unikalnym zapachem oraz smakiem używana jest przede wszystkim przy nadawaniu smaku indyjskim słodyczą, jak również nadaniu różanego zapachu pomieszczeniom  spotkań religijnych.Opakowanie

Woda różana którą kupiłam była w 190ml szklanej butelce. Następnym razem kupię taka droższa w plastikowej, bo przy moim szczęściu to na pewno bym zbiła (gdybym nie przelała).


Konsystencja i zapach

Woda jak woda, na konsystencje wody J. Zapach to olejek różany rozwodniony. Trochę jak nadzienie pączków, ale mniej intencywne.


Zastosowanie

Cóż, odmiennie niż producent sugeruje używam zewnętrznie na skórę, na włosy. Na skórę jako czysty tonik lub z dodatkiem wit B3. Z rana na odświeżenie skóry, wieczorem po oczyszczaniu, ale przed serum/kremem na złagodzenie działania wszelkiego rodzaju podrażnień po peelingach lub żelach.Skład

Woda oraz ekstrakt różany.


Dostępność i cena

Woda równana jest dostępna w każdym indyjskim sklepie za 1-3euro. Można ją również kupić Online na Ebayu, Allegro i innych sklepach. Wydajność jak to płyn zależy ile i jak często stosujemy, ale przy cenie uważam, że się opłaca.


Podsumowanie

Mój must have! Tani tonik, świetnie pachnie, ładnie nawilża, łagodzi podrażnienia, nie podrażnia nawet oczu. Świetny dodatek do kremów, masek, szamponów jak chcemy je podrasować lub zmienić konsystencje. Już nie raz pomógł mi z kremem który był zbyt gęsty i zbyt treściwy dla skóry, z odżywką w kostce co do niczego się nie nadawała… ale o tym na pewno kiedyś jeszcze napiszę.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...