Menu

3 lipca 2013

Rozdanie - I co dalej z tym blogiem??

Witam wszystkich

Dzisiaj zapraszam was do małej zabawy. Blog ma zaledwie parę miesięcy, ale już zaczynają się moje pierwsze rozdarcia ze względu na tematykę jaką obrałam. Z tej też przyczyny chciałabym zwrócić się do was o pomoc w nakreśleniu przyszłości bloga.

Chciałabym prosić was o wypełnienie baaardzo nudnej ankiety :) Wśród wszystkich poprawnie wypełnionych ankiet wylosuje małe co nie co:

Ayuuri Natural Sandalwood Soap 100g
Swastyk Ahikakai with merigold & jaswand hair & body soap
Kohl Al –Sherifain 0.4g
Troszkę więcej o produktach:

Ayuuri Ajurwedyjskie Mydełko z Olejkiem Sandałowym, Jojoba i Miodem do Cery Suchej.
Naturalne mydełko, w którego w jego skład wchodzą ekstrakty z tradycyjnych owoców, ziół i kwiatów ajurwedyjskich, używanych przez wieki w Indiach dla utrzymania cery w naturalnym pięknie i jej ochrony.  Mydełko jest wzbogacone olejkiem sandałowym, jojobą z miodem, które mają właściwości nawilżające.  Ziołowa receptura delikatnie oczyszcza skórę z zanieczyszczeń. Regularnie stosowane nadaje skórze świeży i promienny wygląd.

Shikakai mydełko ziołowe do włosów oraz ciała
Naturalne odświeżające mydełko do włosów i do ciała. Naturalna dobroć Swastik Shikakai utrzymuje włosy miękkie i jedwabiste.
Skład:  aritha, amla, methi, and shikakai

Arabski Kohl do oczu w proszku
KOHL - charakteryzuje się tym, iż zawiera w sobie wyselekcjonowane mieszanki ziół tak dobrane , ze nie tylko służą do upiększania oczu , ale również naturalnie je pielęgnują. Dlatego szczególnie polecam je kobietom , które maja wszelakiego rodzaju alergie skórne i nie mogą używać chemicznych kosmetyków. Zamyka naczynka krwionośne w oku, dzięki czemu białka robią się śnieżno białe, uwydatnia kolor tęczówki.Kohl stosowany jest w krajach arabskich, aby zapobiec takim chorobom oczu, jak jaglica (trachoma, zapalenie oczu) czy stany zapalne spojówek stosuje się drobinkę pyłku!
Skład: Sankh 42.5%, Sufoof-E-Syah 42.5% (wegiel), Bhimseni Kafoor 15% (kamfora z cynamonowca kamforowego).


EDIT 6.07
Powiększam zestaw nagród, mam nadzieję, że to was zachęci do wypełnienia ankiety.


Regulamin:

1. Organizatorem ,,zabawy’’ jest blog: http://liliennas.blogspot.ie/.

2. Fundatorem nagrody jestem ja.

3. Konkurs trwa od dziś do 20-go Lipca 2013 do północy czasu Irlandzkiego.

4. Aby wziąć udział w konkursie należy być publicznym obserwatorem bloga oraz wypełnić formularz. Zgłoszenia z niepełnymi formularzami nie będą brane pod uwagę.

5. Osoby które obserwowały blog przed konkursem i poprawnie wypełnią formularz dostaną 2 losy. Wszystkie pozostałe osoby dostaną po 1 losie.

6. Zwycięzca zostanie ogłoszony na blogu w ciągu tygodnia od jego zakończenia na blogu wraz z informacjami jak się ze mną skontaktować

7.  Wysyłka nagrody tylko na terenie Unii Europejskiej maksymalnie w ciągu 2 tygodni od daty ogłoszenia wyników.


POWODZENIA :)Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...